15
ژانویه

هورنی بیت

شربت محرک جنسی آقایان:

ترکیبی از گیاهان دارویی و مکمل های مورد نیاز جهت رفع مشکلات و اختلالات جنسی حاوی اکلیل کوهی، جنسینگ، اپیمدیوم، ال آرژنین، سولفات روی، ویتامین ای و

هورنی بیت
هورنی بیت

دیزوژنین

اشکال دارویی: ویال 12 میلی لیتری
اجزاء فرآورده: اکلیل کوهی، جنسینگ، اپیمدیوم، ال آرژنین، سولفات روی، ویتامین ای، ودیزوژنین
موارد مصرف: محرک میل جنسی، افزایش مایع منی و اسپرم، اصلاح حرکت اسپرم

مکانیسم اثر: جنسینگ باعث افزایش قوای جنسی و ازدیاد حرکت اسپرم می شود. ال آرژنین با افزایش جریان خون به بافت ها و ارگان ها موجبات پاسخ به تحریکات جنسی را فراهم می کند. اکلیل کوهی سبب افزایش گردش خون در دستگاه تناسلی و افزایش میل و قوای جنسی و همچنین افزایش کیفیت اسپرم ها می شود. اپیمدیوم باعث افزایش تولید اسپرم و نیز با مهار فسفودی استراز 5 و افزایش سطح نیتریک اسید، موجب شل شدن دیواره عروق آلت تناسلی و افزایش خون رسانی و ایجاد نعوظ می گردد. دیزوژنین باعث افزایش میل جنسی می شود. سولفات روی نیز باعث افزایش میل جنسی و قدرت باروری می شود. ویتامین ای به عنوان یک آنتی اکسیدان نقش مهمی در تولید هورمون های جنسی و قدرت باروری ایفا می کند.

مقدار و نحوه مصرف: یک بار در روز، نیم ساعت قبل از نزدیکی یک ویال از دارو میل شود.

عوارض جانبی: در صورت استفاده از مقدار توصیه شده هیچ گونه عوارض جانبی مشاهده نشده است مگر کسانی که نسبت به مواد به کار رفته در فرآورده حساسیت داشته باشند.

در صورت استاده از دوز بیشتر گاه باعث افزایش قوام مدفوع، تهوع، تشنگی، نفخ، کرامپ شکمی، خستگی و سر درد می شود.

تداخلات دارویی: جنسینگ به کار رفته در دارو امکان دارد اثر وارفارین (و یا سایر داروهای ضد انعقادی کومارینی) را کاهش دهد. همچنین با آلبندازول، دیورتیک ها، انسولین، استروژن و نیفیدیپین تداخل اثر دارد. مصرف همزمان با داروهای ضد فشارخون، نیترات ها کاهش فشارخون بیشتر را به دنبال دارد و همچنین این کاهش فشارخون می تواند در مصرف همزمان با سیلد نافیل دیده شود.

موارد منع و احتیاط در مصرف: در صورت داشتن حساسیت نسبت به ترکیبات موجود دارو از مصرف دارو خودداری نمایید. افراد مبتلا به صرع، بیماران کلیوی و کبدی زیر نظر پزشک مصرف نمایند.
شرایط نگهداری: در دمای کمتر از 03 درجه سانتی گراد و دور از نور و آفتاب نگهداری شود.

نکات قابل توصیه:

  • دارو دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
  • لطفا بیشتر از دوز درمانی توصیه شده مصرف نشود.
  • در صورت فراموشی یک دوز درمانی میزان مصرف دوز بعدی را دو برابر نکنید.

منابع:

  1. PDR for herbal medicines
  2. کتاب گیاهان دارویی. دکتر علی زرگری